top of page
Isıtıcı Kontrolü

GAZİANTEP KOMBİ BAKIMI

KOMBİ BAKIMI & KOMBİ MONTAJ

GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ

kredi_kartı_klimacı.png
  • Gaziantep Kombi Bakım Servisi, müşterilerinin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek için çalışan bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile tecrübeli ekibimiz ile birlikte kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Isıtıcı Onarımı

KOMBİ BAKIMI GAZİANTEP

  • Gaziantep Kombi Bakımı Servisi, müşterilerimize en iyi kalitede hizmet vermek için eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz ile birlikte çalışır. Ana prensibimiz müşteri memnuniyeti odaklı olmak ve kombi hakkındaki tüm sorunlarınızı en hızlı ve aksatmadan çözmek için elimizden geleni yapmaktır.

KOMBİ BAKIMI HİZMET
TEKLİFİ ALIN!

KOMBİ BAKIM FİYATI NE KADAR ?

  • Kombi Bakım fiyatı ile ilgili Gaziantep ili Merkez ilçesinde Gaziantep kombi bakımı hizmeti kapsamında tüm merkez ilçe bölgelerinde kombi temizliği  fiyatlarımız sabitlenmiş olup 400 TL fiyat ücretimiz mevcuttur.

KOMBİ BAKIMI NE ZAMAN YAPILIR ?

  • Kombinizin sağlıklı çalışması için kombi bakımlarının ne kadar sıklıkta yapılması gerektiği sorunun yanıtı yılda en az 2 kezdir. Eğer kombi çok sık kullanılıyorsa, bakımları yılda 2 veya 3 kez de yaptırmanız önerilir. Bu sayede kombiniz uzun ömürlü ve verimli çalışır.

  • Kombi bakımı nasıl yapılır ve klima bakımında yapılması gerekenler

1.

Müşterilerimiz genellikle kombi temizliği yaptırmak istediklerinde  Google veya arama motorlarından “gaziantep kombi bakımı” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan kombi servisi  şirketimizle iletişime geçerler

2.

Kombi temizliği servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

3.

Randevu saatinden yarım saat veya 1 saat öncesinde müşterimiz telefonla aranarak müsait olup olmadığı sorulur.

4.

Kombinizin ünitesi sökülerek kombi temizliği esnasında kombide bulunan hava filtreleri ve toz kabarcıkları temizlenir

5.

Kombi ünitesi söküldükten sonra kombinin bulunduğu yerlerin kirlenmemesi için gerekli tedbirler alınır

6.

Kombi ünitesi temizlenmek üzere ilaçlı su ile kombinizin içinde bulunan pompa motoru ve diğer temizlenmesi gereken parçalara komple sıkılarak kirlenmiş olan ve bakterilerin çoğunlukla bulunduğu fan bölgesine iyice sıkılarak temizlenir

bottom of page