top of page
Duvar Su Isıtıcısı

GAZİANTEP KOMBİ MONTAJI

KOMBİ BAKIM & KOMBİ MONTAJ

GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ

kredi_kartı_klimacı.png
  • Müşterilerimiz, Google veya sosyal mecralarda Gaziantep Kombi Montajı veya Kombi Montajı olarak bizi arayarak iletişim kurabilirler. Uzman kadromuz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz ve sorunlarını çözüyoruz. Böylece, kombinizi rahat ve verimli kullanılabilir. Gaziantep Kombi Montaj Servisi olarak, her gün ihtiyaçlarınıza ve kombi sorunlarınıza hızlı bir şekilde cevap veriyoruz ve sizin memnuniyetinizi paylaşmak için buradayız

GAZİANTEP KOMBİ MONTAJ SERVİSİ

  • Gaziantep Kombi Montaj Servisi için 0 537 542 91 91 numaralı telefon veya www.gaziantepkombiciservis.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve kalite sunan kombi montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kombi Montajı yapılmadan önce yapılması gereken en önemli işlem, kombinin periyodik bakımıdır. Periyodik bakımlar ve arıza tespitleri, kombinin ömrünü uzatır ve performansını artırır. Aynı zamanda daha uzun süre kullanım için önemlidir.

Isıtıcı Bakımı

KOMBİ SERVİS HİZMET
TEKLİFİ ALIN!

KOMBİ MONTAJI NEDİR ?

  • Kombi montajı, kombi sistemlerinin ev veya iş yerlerine yerleştirilmesi ve tesisatının yapılması işlemidir. Bu işlem, uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir, çünkü doğru bir şekilde yapılmazsa güvenliğin tehlikeye girmesi ve enerji verimliliğinin düşmesi gibi sorunlar oluşabilir.

GAZİANTEP KOMBİ MONTAJ FİYATI

  • Kombi montajı ne kadar olduğu kombinizin durumuna göre değişmektedir ayrıca sökülüp takılması veya kombiniz sökülüdür sadece takılacaktır. bu gibi faktörler fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Kombi Montaj fiyatlarımız 350 TL başlayıp 500 TL ye kadar çıkmaktadır.

  • Peki siz hiç Kombi Montajı hizmetlerinde neler yapıldığını hiç merak ettiniz mi?

1.

Müşterilerimiz genellikle kombi montajı yaptırmak istediklerinde   Google veya arama motorlarından “kombi montajı” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan kombi servisi  şirketimizle iletişime geçerler

2.

Kombi servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

3.

Randevu saatinden yarım saat veya 1 saat öncesinde müşterimiz telefonla aranarak müsait olup olmadığı sorulur.

4.

Kombi montajı yapılacak adreste müşterimizin istemiş oldukları veya kombinin en verimli yerde çalışabileceği yerler tespit edilerek müşterimize sunulur.

5.

Kombinin takılacağı yer tespit edildikten sonra kombinin ünitesi dediğimiz oda içerisinde kalacak kısmı duvara asacak aparat ile duvara montaj edilir

6.

Kombinin tesisatı birbirlerine bağlayan tesisat boru ve elektrik kabloları güzelce hazırlanarak kombinin kombi içerisinde bulunan bağlantı mekanizmaları sayesinde tesisat ve elektrik bağlantıları tamamlanır.

7.

Kombi montajı sırasında kombinin ünitesi montajı sırasında tecrübeli teknik personelin can güvenliği için gerekli tedbirler alındıktan sonra kombi montajı’na başlanır

8

Kombimmontaj edildikten sonra kombi ünitesinin gaz ayarı yapılarak kombinin ısıtma verimliliğini arttırılması sağlanır

9

Son olarak kombi bir süre çalıştıktan sonra eğer bir problem yoksa yada arıza söz konusu değilse müşterimize gerekli bilgiler sağlandıktan sonra kombi montaj garanti belgesinin bir nüshasını müşterimize teslim ederiz.

10

Müşterimizin memnuniyeti alındıktan sonra adresten ayrılarak kombi montaj hizmetimizi tamamlamış oluruz.

bottom of page